grafik@ceylanofset.net   +90 332 342 02 30   +90 332 342 02 21
CEYLAN OFSET; Konya Matbaa||

CEYLAN OFSET; Konya Matbaa


1969 Yılında Ceylan Ofset adı altında her türlü matbaa hizmetini vermek amacıyla Konya’da kurulan firmamız 51 yıldır her geçen gün artan güveninizin vermiş olduğu heyecanla ve büyük bir titizlikle hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Matbaa sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam ederek, geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizinin ihtiyaçlarına en kısa sürede, maksimum kalitede çözümler sunmaktayız.
Kurulduğumuz günden bu güne edinmiş olduğumuz tecrübe ve uzman kadromuzla müşteri portföyümüzü daima genişletmekteyiz.

Firmamız çağın ve teknolojinin gereklerine uygun olarak, istikrarlı bir şekilde, ürün ve üretim yelpazesini arttırmaktadır.
Matbaamız, uzun yıllar matbaacılık sektörünün içinde yer almış tecrübeli ve titiz, gelişime açık idareciler ve işinin ehli ustalarla müşterilerine devamlı kendini yenileme, teknolojiye ayak uydurma ve kalitede en iyiyi yakalama prensipleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.
Matbaamızda, her türlü baskı işlerinizin yanında katalog, ürün ambalajı-kutusu, defter, kitap gibi ürünleride makina parkurumuzun genişliği ve uzmanlaşmış profesyonel kadromuzla hizmet vermektedir.

Vizyonumuz
Üretim sisteminde teknolojik gelişmeleri izleyerek kapasiteyi arttırmak, birim maliyetleri düşürmek ve hızlı üretimi, sağlayarak ürün teslim süresini azaltmaktır. Tüm çalışanlarımıza mutlu, güvenli ve çağdaş bir üretim ortamı sağlayarak verimliliği arttırıp, kaliteli üretim için çalışmaktayız.

Misyonumuz
Hızlı ve ileri teknolojili baskı makinaları ile kaliteli çalışma standartlarına uygun olarak, taahhüt edilen işleri zamanında teslim etmek, sınırsız hizmet anlayışımız ve güvenilirliğimizden ödün vermemek, toplum ve çevreye saygılı olarak çalışmak; çalışanlar, müşteriler ve ziyaretçiler için sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak, gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri uygun iletişim yöntemleri ile paylaşıma açık olmak.

CEYLAN OFSET; Konya Matbaa

CEYLAN OFSET; Konya Matbaa